Інтерфакс-Україна
14:54 19.04.2019

Ведуча ICTV Олена Фроляк модеруватиме дебати 19 квітня на "Олімпійському"

1 хв читати
Ведуча ICTV Олена Фроляк модеруватиме дебати 19 квітня на "Олімпійському"

Передвиборні дебати між кандидатами в президенти України - Петром Порошенком і Володимиром Зеленським - на НСК "Олімпійський" 19 квітня вестиме ведуча каналу ICTV Олена Фроляк.

Як повідомив у випуску "Фактів" на каналі ICTV ведучий Петро Дем'янчук, кандидатуру О.Фроляк затвердили обидва кандидати на посаду президента, однак вона буде модератором на сцені В.Зеленського.

Як повідомлялося, передвиборні дебати між кандидатами в президенти України Петром Порошенком і Володимиром Зеленським розпочнуться на НСК "Олімпійський" (Київ) о 19:00 19 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сікорський поки не бачить підстав для розриву дипвідносин з РФ

МЗС Чехії викликає російського посла для пояснень

Петиція за присвоєння Парубію звання Героя України набрала 25 тисяч голосів

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА