15:48 19.04.2019

Порошенко вірить, що Україна пройде точку неповернення і стане членом ЄС

2 хв читати
Порошенко вірить, що Україна пройде точку неповернення і стане членом ЄС

Україні загрожує реванш, який відкине її в минуле, заявляє кандидат у президенти України, нинішній глава держави Петро Порошенко.

"Із заяв мого опонента і з презентації його команди дедалі частіше, на жаль, вимальовується образ Малоросії. Сьогодні нашій з вами Україні загрожує реванш, який може відкинути всю державу в минуле. Нам пропонують політичні та соціальні експерименти, щоб українці були як заворожені телевізійними шоу, відмовилися від ідей свободи, гідності та європейського майбутнього", - сказав П.Порошенко, виступаючи на майдані Незалежності у п'ятницю.

Він заявив про високу ставку на президентських виборах - чи продовжить Україна свій шлях до Європейського Союзу та НАТО або все буде "спущено на гальмах".

"І ще одне дуже важливе питання: чи допустить Україна реванш? Чи здатні ми протистояти спробам Кремля знову підкорити Україну та зробити її якщо не частиною, то сателітом Російської імперії", - зазначив президент.

За його словами, кожен громадянин має пам'ятати, що головне для кожного українця - не втратити країну.

За словами П.Порошенка, основне завдання глави держави - не розсмішити президента Росії Володимира Путіна та "впасти перед ним на коліна, як думає дехто, і не на риболовлю з ним поїхати", а твердо й рішуче діяти, захищаючи національні інтереси України та безпеку кожного громадянина.

"І якщо моєму опонентові страшно було вийти на дебати з Порошенком, звідки ж у нього візьмуться сили та сміливість, мужність мати справу з Путіним?" - зазначив П.Порошенко.

Він також заявив, що в разі його обрання президентом 21 квітня він гарантує, що в наступні п'ять років "Путіна очікує гучний провал тут, в Україні".

"Ми з вами, дорогі друзі, наша команда, пройдемо точку неповернення, і ніхто й ніколи більше не бачитимЕ Україну в російських обіймах, а ми ввійдемо в Європейський Союз. Питання національної безпеки сьогодні для нас важливе як ніколи, і щоб протистояти російському сценарію, потрібна тверда політична воля, тверді ідеологічні принципи, дипломатична спеціальність і досвід, досвід верховного головнокомандувача Збройних сил України", - сказав він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рада після припинення своїх повноважень продовжує приймати закони до прийняття присяги новим скликанням парламенту

Курц вирішив звільнити главу МВС Австрії

"Свобода" сподівається на термінове ухвалення закону про вибори до ВР за відкритими списками

Партія "Наш край" спростувала участь у політичному проекті Труханова і Кернеса

Кернес: Ми з Трухановим поведемо партію до ВР, але залишимося мерами

У рішенні Гройсмана про відставку перемогли емоції та політичний розрахунок, вважає віце-прем'єр Кириленко

Майже 50 нардепів-мажоритарників, Труханов, Кернес і деякі інші мери домовилися об'єднатися в спільну партію на виборах до ВР - Хомутиннік

Гройсман: Президент Зеленський закликом про відставку уряду взяв на себе всю відповідальність за майбутні виклики

Єврокомісія відзначає проєвропейські позиції команди Зеленського, готова співпрацювати

Гройсман: Я прийняв рішення подати у відставку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА