Інтерфакс-Україна
10:02 23.04.2019

Суддя Окружного адмінсуду Києва подав позов проти Порошенка

1 хв читати
Суддя Окружного адмінсуду Києва подав позов проти Порошенка

Суддя Окружного адміністративного суду Києва подав позов стосовно президента України Петра Порошенка про визнання бездіяльності глави держави, з вимогою видати указ про призначення судді на посаду і стягнути матеріальний збиток.

Як повідомляє у вівторок прес-служба Окружного адмінсуду Києва, справу розглядатиме Касаційний адміністративний суд Верховного Суду.

"Позивач обґрунтував свою позицію тим, що президент України протягом лютого-березня 2019 року, всупереч вимогам закону України "Про судоустрій та статус суддів", не видав указу про його призначення на посаду судді, що позбавляє його (суддю) права на працю та доплати за вислугу років", - пояснюється в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

ЄС і США розраховують укласти торговельну угоду до нинішнього кінцевого терміну переговорів 9 липня - ЗМІ

Чернишов після обрання запобіжного заходу: Вважаю, що розмір застави є занадто великим

Чернишов: я не планую подавати у відставку

Зеленський очікує від державних інституцій "швидкої роботи та результатів" у синхронізації санкцій проти Росії

Членами розширеної Ради підприємництва стали 77 бізнесменів, Єрмак, Свириденко, бізнес-омбудсмен, представник ФРУ, секретарем – Каціон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА