Інтерфакс-Україна
14:07 23.04.2019

Волкер підтримує проведення прямих переговорів між Зеленським і Путіним

1 хв читати
Волкер підтримує проведення прямих переговорів між Зеленським і Путіним

Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає правильним проведення прямих переговорів між переможцем на виборах президента України Володимиром Зеленським і президентом Росії Володимиром Путіним.

"Прямі переговори між Україною і Росією необхідні, тому я вважаю, що його (В.Зеленського - ІФ) бажання поговорити з Путіним - це хороша, а не погана річ", - сказав К.Волкер у програмі NewsHour американської служби суспільного мовлення PBS.

К.Волкер також вважає, що зміна українського лідера може створити нову можливість для діалогу з Росією.

"Можна сподіватися на це, оскільки є новий президент, як на можливість для нового старту діалогу, хоча змінити потрібно саме позицію Росії щодо вторгнення і окупації території", - наголосив представник США.

Говорячи про позицію В.Зеленського про вирішення конфлікту на Донбасі, К.Волкер зазначив: "Я думаю, те, що він сказав про конфлікт і про свій підхід, поки що є абсолютно правильним. Він твердо підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Він хоче повернути землі. Він не має наміру відступати від цього".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА