Інтерфакс-Україна
15:17 23.04.2019

Світлична працює в звичайному режимі і не писала заяви про відставку з посади голови Харківської обладміністрації

1 хв читати
Світлична працює в звичайному режимі і не писала заяви про відставку з посади голови Харківської обладміністрації

Голова Харківської обласної державної адміністрації (ОДА) Юлія Світлична продовжує працювати в звичайному режимі, наголошують у прес-службі ОДА.

"Голова Харківської ОДА працює в звичайному режимі згідно з чинним законодавством, всі заходи, соціально-економічні програми та регіональні проекти продовжують реалізовуватися", - сказали кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" в прес-службі Харківської облдержадміністрації, відповідаючи на запитання, чи написала Ю.Світлична заяву про відставку з посади, як це зробили її колеги з кількох областей.

"Харківська ОДА не коментує дії інших голів обласних державних адміністрацій", - уточнили в прес-службі.

Співрозмовник агентства ухилився від прямої відповіді на запитання, чи продовжить Ю.Світлична роботу в команді обраного президентом України Володимира Зеленського, якщо отримає відповідну пропозицію, і чим має намір зайнятися в разі відставки.

"Юлія Світлична вважає, що насамперед треба говорити про принципи подальшого будівництва держави і розвитку регіону. Все інше - другорядне", - сказали в прес-службі ОДА.

Як повідомлялося, раніше у вівторок, 23 квітня, заяву про відставку подав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. 22 квітня заяви про відставку подали голова Львівської ОДА Олег Синютка і голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Климпуш-Цинцадзе звертатиметься до регламентного комітету через дії Стефанчука

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

Порошенко в ефірі MSNBC: мета Путіна – розколоти захід, він не збирається зупиняти війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА