Інтерфакс-Україна
17:46 23.04.2019

Зеленський переміг на виборах президента України з 73,22% голосів, у Порошенка - 24,45% - дані 100% протоколів

1 хв читати

У другому турі виборів президента України за кандидата на посаду глави держави Володимира Зеленського проголосували 73,22% виборців, тоді як нинішній президент Петро Порошенко набрав 24,45% голосів, повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 100% електронних протоколів.

Явка виборців під час повторного голосування на виборах президента України 21 квітня, включаючи закордонний виборчий округ, становить 61,37%. На момент завершення голосування виборчі бюлетені отримали 18 млн 409 тис. 313 осіб, тоді як до списків виборців на цей самий час було внесено 29 млн 645 тис. 358 громадян України.

За В.Зеленського віддали свої голоси 13 млн 541 тис. 530 виборців, за П.Порошенка проголосували 4 млн 522 тис. 320 громадян.

Недійсними визнано 2,31% виборчих бюлетенів.

Як повідомлялося, в другому турі виборів президента України, що відбувся 21 квітня, впевнену перемогу здобуває кандидат на посаду глави держави Володимир Зеленський: за даними всіх проведених екзит-полів, результати яких було оприлюднено після завершення голосування, за нього віддали свої голоси не менше ніж 70% виборців проти майже 25% тих, хто проголосував за П.Порошенка.

Після оприлюднення результатів екзит-полів П.Порошенко зателефонував В.Зеленському і привітав його з перемогою на виборах президента України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

Мелоні на засіданні Коаліції охочих наголосила на важливості єдності Європи та США

Зеленський: Тиск на російську нафту – це інструмент для закінчення війни

Питання використання заморожених актививів РФ має бути вирішено до Святвечора – прем’єр-міністерка Данії

Україна та партнери не шукають способу, як зупинити війну без США – Зеленський

Прем’єр Нідерландів вважає, що голландський парламент погодився б у питанні далекобійної зброї для України

Зеленський сподівається, що ЄС зможе прийняти практичне рішення щодо використання заморожених росактивів до кінця 2025 р.

Стармер: Британія збільшує програму, щоб надати Україні 5 тис. ракет багатоцільового призначення

Канада готова відновити торговельні переговори з США, як тільки Вашингтон буде готовий - Карні

Рютте знову схвально відгукнувся про пропозицію Трампа для України та Росії зупинитися там, де вони є

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА