Інтерфакс-Україна
12:03 24.04.2019

Законопроект про президента ухвалювати не можна, оскільки він шкодить державі - Гриценко

2 хв читати
Законопроект про президента ухвалювати не можна, оскільки він шкодить державі - Гриценко

 Лідер партії "Громадянська позиція", колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко вважає, що законопроект про президента України, одним з авторів якого є віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, ухвалювати не можна, оскільки він зашкодить державі.

"Не можна його ухвалювати, не варто навіть реєструвати - цей законопроект є шкідливим для країни", - написав А.Гриценко в середу на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

На його думку, категорично неприпустимо позбавляти або обмежувати конституційні повноваження президента, передаючи Верховній Раді, Кабінету міністрів чи прем'єр-міністру питання кадрової політики та підзвітності за лінією Міністерства оборони, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, навіть формування складу РНБО України ".

Законопроект про президента України, текст якого розміщено на сайті партії "Об'єднання "Самопоміч", передбачає, що президент України вносить подання про призначення міністра оборони України і міністра закордонних справ України за пропозиціями коаліції депутатських фракцій. Законопроект також передбачає, що президент не може вказати в поданні про призначення Верховній Раді України міністра оборони і міністра закордонних справ України іншу кандидатуру, ніж та, яка зазначена в пропозиції коаліції депутатських фракцій.

У середині квітня віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироід запропонувала народним депутатам ухвалити закон про президента України, в якому унормувати повноваження глави держави.

22 квітня голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що народні депутати України можуть розпочати розгляду законопроекту про президента України, що передбачає механізм імпічменту глави держави вже в четвер, 25 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан наполягає, що Україна повинна залишатися "буферною" державою і пропонує стратегічну співпрацю з ЄС замість членства

Членом фракції "Голос" може стати політолог Давидюк замість Рущишина

Посол ЄС в Україні: поговорили з генпрокурором про необхідність незалежного функціонування НАБУ та САП

"Євросолідарність" вимагає від уряду призначити головою БЕБ переможця конкурсу Цивінського - Геращенко

Сенатори Шахін та Грем видали заяву із закликом до України продовжувати боротьбу з корупцією

УЗАГАЛЬНЕННЯ: Закон щодо НАБУ/САП набув чинності, західні політики заявляють про загрози для євроінтеграції; географія протестів шириться; Зеленський анонсує новий законопроєкт з нормами для незалежності антикорупційних інституцій

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА