12:03 24.04.2019

Законопроект про президента ухвалювати не можна, оскільки він шкодить державі - Гриценко

2 хв читати
Законопроект про президента ухвалювати не можна, оскільки він шкодить державі - Гриценко

 Лідер партії "Громадянська позиція", колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко вважає, що законопроект про президента України, одним з авторів якого є віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, ухвалювати не можна, оскільки він зашкодить державі.

"Не можна його ухвалювати, не варто навіть реєструвати - цей законопроект є шкідливим для країни", - написав А.Гриценко в середу на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

На його думку, категорично неприпустимо позбавляти або обмежувати конституційні повноваження президента, передаючи Верховній Раді, Кабінету міністрів чи прем'єр-міністру питання кадрової політики та підзвітності за лінією Міністерства оборони, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, навіть формування складу РНБО України ".

Законопроект про президента України, текст якого розміщено на сайті партії "Об'єднання "Самопоміч", передбачає, що президент України вносить подання про призначення міністра оборони України і міністра закордонних справ України за пропозиціями коаліції депутатських фракцій. Законопроект також передбачає, що президент не може вказати в поданні про призначення Верховній Раді України міністра оборони і міністра закордонних справ України іншу кандидатуру, ніж та, яка зазначена в пропозиції коаліції депутатських фракцій.

У середині квітня віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироід запропонувала народним депутатам ухвалити закон про президента України, в якому унормувати повноваження глави держави.

22 квітня голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що народні депутати України можуть розпочати розгляду законопроекту про президента України, що передбачає механізм імпічменту глави держави вже в четвер, 25 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трамп готовий до нових контактів із лідером КНДР - ЗМІ

Україна не бачить підстав для відновлення контактів із Лукашенком, і питання визнання його легітимності неактуальне - речник МЗС

Більшість українців не підтримує мирної угоди без урахування територіальної цілісності країни

Українці сподіваються, що друге президентство Трампа буде позитивним для України

"Європейська солідарність" вимагає проведення закритого засідання Ради через арешт військових командирів

Прем'єр Хорватії наголошує на зростанні впливу РФ на демократичні процеси у всій Європі

Трамп закликав Путіна скоріше укласти угоду про припинення війни в Україні, інакше запровадить високі податки, тарифи та санкції

ЄС спільно з Данією та Литвою запускає програму для підтримки шляху України до вступу в ЄС з бюджетом EUR14 млн

Зеленський упевнений, що Китай може підштовхнути Путіна до миру

1 млн громадян звернулися на гарячу лінію УЧХ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА