Інтерфакс-Україна
12:03 24.04.2019

Законопроект про президента ухвалювати не можна, оскільки він шкодить державі - Гриценко

2 хв читати
Законопроект про президента ухвалювати не можна, оскільки він шкодить державі - Гриценко

 Лідер партії "Громадянська позиція", колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко вважає, що законопроект про президента України, одним з авторів якого є віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, ухвалювати не можна, оскільки він зашкодить державі.

"Не можна його ухвалювати, не варто навіть реєструвати - цей законопроект є шкідливим для країни", - написав А.Гриценко в середу на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

На його думку, категорично неприпустимо позбавляти або обмежувати конституційні повноваження президента, передаючи Верховній Раді, Кабінету міністрів чи прем'єр-міністру питання кадрової політики та підзвітності за лінією Міністерства оборони, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, навіть формування складу РНБО України ".

Законопроект про президента України, текст якого розміщено на сайті партії "Об'єднання "Самопоміч", передбачає, що президент України вносить подання про призначення міністра оборони України і міністра закордонних справ України за пропозиціями коаліції депутатських фракцій. Законопроект також передбачає, що президент не може вказати в поданні про призначення Верховній Раді України міністра оборони і міністра закордонних справ України іншу кандидатуру, ніж та, яка зазначена в пропозиції коаліції депутатських фракцій.

У середині квітня віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироід запропонувала народним депутатам ухвалити закон про президента України, в якому унормувати повноваження глави держави.

22 квітня голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що народні депутати України можуть розпочати розгляду законопроекту про президента України, що передбачає механізм імпічменту глави держави вже в четвер, 25 квітня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА