Інтерфакс-Україна
20:44 24.04.2019

Гриценко вважає за необхідне скликати РНБО за участі Порошенка і Зеленського в зв'язку з рішенням РФ про паспорти

2 хв читати
Гриценко вважає за необхідне скликати РНБО за участі Порошенка і Зеленського в зв'язку з рішенням РФ про паспорти

Лідер партії "Громадянська позиція", колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко заявляє про необхідність невідкладного скликання засідання Ради національної безпеки і оборони у зв'язку з рішенням російської влади спростити видачу паспортів РФ жителям окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

При цьому, за його словами, в цьому засіданні повинні брати участь як діючий президент Петро Порошенко, так і Володимир Зеленський, який переміг на минулих президентських виборах. "Переконаний, Порошенко зараз повинен невідкладно скликати засідання РНБО, я б рекомендував - із запрошенням на засідання і новообраного президента Зеленського", - написав А.Гриценко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За його словами, указ президента РФ Володимира Путіна про спрощену паспортизацію в ОРДЛО - "це нова реальність і нова загроза цілісності України". "Відкрито зухвалі, провокаційні дії Кремля посилюють правову / юридичну позицію України в очах світової спільноти, але нам з вами від цього не легше. Якщо російські паспорти отримає більшість наших громадян в ОРДЛО, то реальна деокупація територій стане практично неможливою і може бути відкладена на кілька десятиліть", - зазначає Гриценко.

На думку політика, щоб виключити цей небезпечний сценарій, РНБО має запропонувати комплекс дій для української влади в тісній координації із зарубіжними партнерами: "Політичних, правових, дипломатичних, інформаційних, оборонних, а головне - санкційних дій", - написав політик.

"Зупинити Путіна в його планах і намірах можуть рішучі солідарні дії міжнародного співтовариства. Перш за все, дії санкційного характеру - проти найближчого оточення Путіна, а якщо це не допоможе, то наступним кроком - і проти Путіна особисто. І діяти треба невідкладно", - резюмував А.Гриценко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА