Інтерфакс-Україна
14:06 25.04.2019

Українська мова - єдина державна, але її розвиток має йти шляхом стимулів і позитивних прикладів

1 хв читати
Українська мова - єдина державна, але її розвиток має йти шляхом стимулів і позитивних прикладів

Українська мова є єдиною державною в країні, але її розвиток має йти шляхом стимулів і позитивних прикладів, а не шляхом заборон і покарань, наголошує Володимир Зеленський, який переміг у другому турі виборів президента України.

"Українська мова - єдина державна мова в Україні. Так було, так є і так буде. З цього питання - ніяких компромісів. Держава має дбати про розвиток української мови, про розширення сфери її використання. Це теж безумовно, з цим погоджується все суспільство", - наводить позицію В.Зеленського щодо ухвалення закону про забезпечення функціонування української мови як державної його прес-служба.

В.Зеленський вважає, що питання лише в методах, якими втілюється в життя цей стратегічний курс.

"Моя принципова позиція - держава має сприяти розвитку української мови шляхом створення стимулів і позитивних прикладів, а не заборон і покарань, ускладненням бюрократичних процедур, множенням кількості чиновників замість їх скорочення", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

Результати 1-го туру президентських виборів у Румунії свідчать про роботу РФ з просування на Заході своїх наративів - Климпуш-Цинцадзе

Комітет Ради у вівторок схвалить проєкт закону про ратифікацію угоди зі США, 8 травня проголосують, вважає Железняк

Трамп заявив про можливість залучення президента Туреччини до справи припинення війни між Росією і Україною

"Слуга народу" підтримує ратифікацію угоди про створення американсько-українського інвестиційного фонду – Арахамія

Петиція про запровадження санкцій проти Порошенка на президентському сайті не зібрала потрібних для розгляду голосів

Чехія проводитиме навчання українських пілотів на F-16 та L-39 в рамках Коаліції охочих – прем'єр

"Єропейська солідарність" наполягає на зустрічі з міністрами - учасниками переговорів зі США щодо угоди про корисні копалини - Геращенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА