21:21 28.04.2019

Велика Британія посилить заходи протидії Росії і Китаю у фінансовій сфері і розвідці

1 хв читати
Велика Британія посилить заходи протидії Росії і Китаю у фінансовій сфері і розвідці

Британський уряд працює над пакетом заходів з протидії РФ і КНР, зокрема, у фінансовій сфері, пише британська газета The Sunday Times.

Йдеться про стримування потоків російських і китайських коштів, що надходять в країну через парламентаріїв, які лобіюють компанії і лондонський Сіті.

Так, продовжує The Sunday Times, уряд підтримує зміну правил Палати лордів, згідно яких парламентарі повинні будуть заявляти в повному обсязі стосовно їх ділових інтересів у Росії і Китаї.

Крім того, зазначає видання, міністри планують прийняти законопроект про шпигунство, який викрив би діяльність іноземних розвідок у банках і інших ділових структурах Великої Британії.

Законопроектом передбачена і легша процедура видворення з країни співробітників іноземних розвідок, навіть якщо вони працюють у Великій Британії на законних підставах.

При цьому співрозмовники видання зазначили, що нині у Великій Британії працює більше агентів іноземних розвідок, ніж у часи "холодної війни".

Заступник британського міністра внутрішніх справ з питань безпеки Бен Воллес, коментуючи газеті ці ініціативи, заявив, що їх реалізація дозволить забезпечити прозорість британської політичної системи для того, щоб уберегти британську демократію від гібридних атак ворожих держав.

За його словами, в рамках одного розслідування з'ясувалося, що сім представників Палати лордів мали ділові інтереси, пов'язані з Росією, а деякі з них виступали з публічними заявами на підтримку Москви.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський відзначає зацікавленість України в підписанні зі Словаччиною угоди, яка дасть змогу відновити роботу аеропорту в Ужгороді

Зеленський подякував Словаччині за гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом

Мінреінтеграції розпочало роботу над проектом стратегії економічного відновлення Донбасу

Депутат Корявченков ("Юзик") задекларував 627 тис. грн доходу за 2019 рік і $100 тис. готівки, вніс 300 тис. грн до виборчого фонду Зеленського

Азія може зайняти домінуючі позиції в світі в 21-му столітті

Африка буде в центрі уваги Ради експортерів та інвесторів при МЗС - Кулеба

МЗС Грузії не назвало терміни повернення посла до Києва, подальші кроки залежать від дій України

Разумков сподівається на розширення співпраці між парламентами України та Швеції

Зеленський з нагоди 80-річчя Українського конгресового комітету Америки подякував організації за відстоювання інтересів України

Зеленський привітав Нетаньягу з формуванням уряду єдності, Нетаньягу запросив його до Ізраїлю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА