19:19 29.04.2019

Порошенко виступає проти надання росіянам "святого українського громадянства"

2 хв читати
Порошенко виступає проти надання росіянам "святого українського громадянства"

Президент України Петро Порошенко виступає проти того, щоб роздавати росіянам українське громадянство.

"І ми не будемо сприймати, якщо хтось зараз буде роздавати росіянам святе українське громадянство. Тому що вони його приймуть, усі 140 мільйонів. Тому що у нас краще. Тому що українське громадянство - це висока честь", - заявив П.Порошенко під час зустрічі з представниками наукових кіл в Українському католицькому університеті у Львові в понеділок.

Також президент підкреслив, що не дозволить нікому, щоб Україну "купили за газ".

"Тому що головне, що вони нині намагаються запропонувати - що в Україні буде дешевше газ", - сказав П.Порошенко

Як повідомлялося, 27 квітня президент РФ Володимир Путін не виключив, що громадянство Росії за спрощеною процедурою буде надаватися не тільки жителям Луганської і Донецької областей України, а й усім громадянам цієї країни.

Водночас новообраний президент України Володимир Зеленський, коментуючи заяву В.Путіна, заявив: "Я б не радив російській владі даремно витрачати час, намагаючись спокусити громадян України паспортами РФ".

"Можливо, і знайдеться той, хто досі знаходиться під впливом пропаганди. Можливо, хтось зробить це заради заробітку або задля спроби сховатися від кримінальних розслідувань. Ми навіть можемо надати Володимиру Путіну перелік громадян України, яким найближчим часом стане дуже некомфортно в країні, яку вони цинічно грабували, зловживаючи високими посадами. Нехай Росія знову вирішує, де найбільше їй потрібні такі "професіонали" - в Ростові або Магадані", - йдеться в заяві, поширеній прес-службою В.Зеленського.

Він також заявив про готовність надавати громадянство України росіянам, які страждають від авторитарного режиму. "Ми будемо надавати українське громадянство представникам усіх народів, які страждають від авторитарних і корумпованих режимів. Зокрема - росіянам, які сьогодні страждають чи не найбільше", - резюмував В.Зеленський.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА