Інтерфакс-Україна
13:30 01.05.2019

Барр наполягає: Конгресменам передано лише злегка відредаговану доповідь Мюллера

2 хв читати
Барр наполягає: Конгресменам передано лише злегка відредаговану доповідь Мюллера

Генпрокурор США Вільям Барр на слуханнях у Сенаті має намір заявити, що передав до Конгресу практично не відредагований варіант доповіді спецпрокурора Мюллера про російське втручання у вибори в США.

У тексті вступного слова В.Барра, доступ до якого отримали американські ЗМІ, зазначається, що він "зробив усе можливе, щоб редагуванню піддалися якомога менше частин доповіді".

"Згідно з однією з оцінок, змінено лише 8% під час підготовки загальнодоступної версії доповіді. І, наскільки я знаю, у версії, підготовленій для лідерів Конгресу, було приховано менше ніж 2% даних", - наголошує генпрокурор. Редагування доповіді, за його словами, було необхідне, зокрема, щоб приховати інформацію, використовувану в рамках ще не завершених розслідувань і судових процесів у США.

Також, згідно з текстом, він має намір підтвердити на слуханнях правильність своїх висновків щодо доповіді й повторити, що Р.Мюллер не знайшов ознак змови між передвиборчим штабом Дональда Трампа та РФ. Також генпрокурор не побачив підстав для пред'явлення Д.Трампу обвинувачень у перешкоджанні правосуддю.

Пізніше в середу В.Барр дасть пояснення стосовно доповіді Р.Мюллера в одному з комітетів Сенату, де більшість місць мають республіканці. У четвер він виступить уже в Палаті представників, контрольованій демократами. Очікується, що саме там генпрокурору належить відповісти на найбільш гострі запитання, оскільки в Демократичній партії неодноразово критикували те, як генпрокурор працював із доповіддю Р.Мюллера.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа та Україна готують пропозицію щодо припинення війни з РФ, яка передбачає переговори про управління ТОТ

Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів

Замість Колісник у Раду зайде Слинько - речниця фракції "Слуга народу"

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію - нардеп

Зустріч Трампа та Зеленського не наблизила завершення війни - голова євроінтеграційного комітету Ради

Трамп має інструменти тиску на Путіна для завершення війни, стверджує Порошенко

Стубб: Трамп може змусити Путіна сісти за стіл переговорів щодо України

США продовжуватимуть дипломатію з Путіним - заступниця голови фракції "Голос"

Без України в НАТО не буде стабільної безпеки в Європі - Порошенко

Санду призначила засідання новообраного парламенту на 22 жовтня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА