Інтерфакс-Україна
20:15 01.05.2019

МЗС рішуче засуджує рішення РФ щодо спрощеного режиму видачі паспортів РФ в ОРДЛО

1 хв читати
МЗС рішуче засуджує рішення РФ щодо спрощеного режиму видачі паспортів РФ в ОРДЛО

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує підписаний президентом РФ указ про розширення категорій громадян України, яким може бути надано російське громадянство в спрощеному порядку, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Оприлюднений сьогодні указ Президента Російської Федерації від 29 квітня 2019 №187 "Щодо окремих категорій іноземних громадян і осіб без громадянства, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку", як і всі попередні і можливі майбутні нормативно-правові акти РФ, спрямовані на надання громадянам України російського громадянства протиправним способом, були, є і будуть юридично нікчемними, не матимуть жодних правових наслідків і не визнаватимуться українською стороною,"- йдеться в повідомленні, на офіційному сайті МЗС України в середу ввечері.

У заяві МЗС України підкреслюється, що від РФ вимагатимуть "невідкладно скасувати всі протиправні рішення з приводу паспортизації громадян України і усунути їх негативні наслідки".

Українська сторона продовжить активну роботу з міжнародними партнерами над посиленням консолідованого санкційного тиску на кремлівський режим у зв'язку з видачею паспортів РФ в ОРДЛО.

"Очікуємо від наших міжнародних партнерів посилення санкцій проти кремлівського режиму" - підсумували в МЗС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА