Інтерфакс-Україна
12:11 07.05.2019

Посол США Йованович залишить посаду в травні разом із переданням президентських повноважень в Україні

1 хв читати
Посол США Йованович залишить посаду в травні разом із переданням президентських повноважень в Україні

У посольстві США в Україні підтвердили, що посол Марі Йованович залишить посаду в травні поточного року, що узгоджується з переданням президентських повноважень в Україні.

"Посол США в Україні Марі Йованович - дипломат зовнішньополітичної служби США, мала завершити своє трирічне дипломатичне призначення в Києві цього літа. Вона підтвердила дату свого від'їзду пізніше цього місяця, що узгоджується з переданням президентських повноважень в Україні", - повідомили агентству "Інтерфакс -Україна" в посольстві США в Києві.

Дипломати також наголосили, що цінують непохитну відданість М.Йованович зміцненню відносин між США та Україною.

"Команда посольства США в Києві та Вашингтоні продовжує тісно співпрацювати з українським урядом і громадянським суспільством для зміцнення нашого партнерства", - додали в дипломатичному представництві США.

У посольстві запевнили, що США твердо віддані партнерству з Україною та українським народом для забезпечення успіху стабільної, багатої та демократичної вільної України.

"Ми продовжуватимемо співпрацювати з Україною щодо просування реформ необхідних для забезпечення довгострокового успіху України", - наголосили дипломати.

На запитання про те, хто, можливо, замінить М.Йованович на посаді, в посольстві зазначили, що наразі їм нічого оголосити.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

Трамп підписав указ про скасування низки санкцій проти Сирії - Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА