Інтерфакс-Україна
14:01 07.05.2019

Зеленський на зустрічі з Ганом наголосив на необхідності ухвалення нового закону про вибори до ВР

1 хв читати

Новообраний президент України Володимир Зеленський на зустрічі з єврокомісаром з питань європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоханнесом Ганом повідомив, що розпочав діалог із парламентом та наголосив на необхідності ухвалити новий закон про вибори до Верховної Ради, який забезпечив би оновлення політики.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі В.Зеленського, на початку зустрічі він запевнив Й.Гана в незмінності європейського вибору України.

"Наш європейський вибір безальтернативний, і я як гарант Конституції захищатиму шлях, який обрали громадяни України на виборах", - наголосив В.Зеленський.

Сторони також обговорили конфлікт на сході України. "Наша мета - припинити вогонь", - зазначив В.Зеленський.

Чергові парламентські вибори мають відбутися в Україні в жовтні 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА