17:43 07.05.2019

Україна - це дружнє місце для євреїв, заявив спецпосланець США

1 хв читати
Україна - це дружнє місце для євреїв, заявив спецпосланець США

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що Національна поліція рішуче реагуватиме на будь-які спроби підривання міжнаціональної згоди і міжрелігійного консенсусу в Україні, повідомляє департамент комунікації МВС України.

"Збереження міжрелігійного консенсусу та міжнаціональної згоди в українському суспільстві залишається пріоритетом для Міністерства внутрішніх справ. Будь-які прояви нетерпимості, расизму, антисемітизму, національної та релігійної ворожнечі у нинішній непростий для України час слід розглядати як свідому ворожу провокацію, спрямовану проти цивілізованого громадянського суспільства, національної консолідації та єдності нашої держави", - сказав А.Аваков під час зустрічі зі спеціальним посланцем Державного департаменту США з питань моніторингу і боротьби з антисемітизмом Іланом Карром (Elan Carr) у вівторок у Києві.

За його словами, Нацполіція рішуче реагуватиме на будь-які спроби підривання міжнаціонального миру і суспільної довіри, щоб кожен громадянин України почувався упевнено та захищено.

"Протягом минулого року в Україні не сталося жодного нападу на ґрунті антисемітизму", - додав міністр.

У свою чергу І.Карр відзначив діяльність МВС України на шляху подолання проявів антисемітизму в Україні та запевнив у підтримці з боку Державного департаменту США.

"Україна - це дружнє місце для євреїв. Факт того, що у вас відсутнє насильство на ґрунті антисемітизму, мене вражає", - додав спеціальний посланець Держдепу США.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

З огляду на нарощування РФ військової потужності на кордоні з Україною європейські народники вимагають термінових дебатів у ЄП

Варшава підтримує висилку Прагою російських дипломатів

РФ висловила "рішучий протест" проти рішення Чехії про вислання російських дипломатів із країни, побачивши в ньому "американський слід"

Британія підтримала рішення Чехії вислати російських дипломатів

Україна підтримує рішення уряду Чехії про вислання 18 російських дипломатів - Кулеба

Кулеба візьме участь у засіданні Ради міністрів Європейського Союзу в закордонних справах – МЗС

Макрон закликає "визначити червоні лінії" для Росії на тлі нарощування сил поблизу кордонів України

Джемілєв: Єрмак у порядку дискусії пропонував створити в парламенті групу "Крим"

Макрон має намір провести розмову з Путіним

МЗС Азербайджану висловило протест ЄС через зустріч спецпредставника Євросоюзу з міністром закордонних справ НКР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА