Інтерфакс-Україна
09:38 10.05.2019

Лідер угорського "Йоббіка" виступає за автономію Закарпаття - ЗМІ

1 хв читати
Лідер угорського "Йоббіка" виступає за автономію Закарпаття - ЗМІ

Лідер угорської праворадикальної партії "Йоббік" Томаш Шнайдер нещодавно відвідав Закарпаття, де зробив декілька неоднозначних заяв, передає закарпатське видання Mukachevo.net.

За інформацією видання, Т.Шнайдер відвідав Берегівський район області, куди, за словами угорського політика, його запросили жителі села Вари.

Згідно з повідомленням, під час візиту лідер угорських праворадикалів заявив, що в довгостроковій перспективі "хорошим рішенням було б, якби Закарпаття отримало автономію".

Це потрібно, за його словами, щоб вирішувати важливі питання на місці, а не чекати рішень Києва.

Т.Шнайдер вказав на важливість економічної автономії Закарпаття. "Щоб гроші, зароблені в Закарпатті, залишалися в регіоні, а не йшли в Київ", - йдеться в повідомленні видання.

У замітці зазначено, що Закарпатська область за підсумками 2017 року на 73% є дотаційною, тому слова угорського політика виглядають відвертим популізмом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА