Інтерфакс-Україна
18:34 10.05.2019

У ВР зареєстровано черговий проект постанови: інавгурацію Зеленського пропонують призначити на 1 червня

2 хв читати
У ВР зареєстровано черговий проект постанови: інавгурацію Зеленського пропонують призначити на 1 червня

 Народний депутат України фракції "Блок Петра Порошенка" Олександр Сугоняко вніс до Верховної Ради проект постанови про проведення інавгурації новообраного президента України в суботу, 1 червня.

Як повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради, відповідний документ зареєстровано у п'ятницю під №10270-4. "Провести 1 червня 2019 року о 10:00 у залі засідань Верховної Ради України урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди складення присяги українському народові новообраним президентом України", - йдеться в тексті проекту постанови.

Це вже п'ятий проект постанови. Раніше позафракційні народні депутати Сергій Міщенко і Віктор Балога подали проекти постанов (№10270 і №10270-1), в яких запропонували провести інавгурацію обраного президентом України Володимира Зеленського 19 травня. Пізніше позафракційний народний депутат Віталій Купрій зареєстрував проект постанови про проведення урочистого засідання Верховної Ради, присвяченого складенню присяги В.Зеленським, 20 травня.

Після цього народний депутат України фракції "Блок Петра Порошенка" вніс проект постанови №10270-3, який передбачає проведення інавгурації у два етапи: офіційний у залі засідань ВР 19 травня згідно з регламентом парламенту, а також другий - на НСК "Олімпійський" 3 червня "для забезпечення участі громадськості та запрошених гостей іноземних держав", під час якого новообраний президент повинен повторно проголосити присягу українському народу та інавгураційну промову.

Згідно з українським законодавством, урочисте засідання ВР, на якому новообраний президент України складає присягу, проводиться не пізніше ніж через 30 днів після офіційного оголошення результатів чергових виборів президента України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

Привітання Рубіо з днем Росії - це підтримка агресії, вважає нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА