Інтерфакс-Україна
20:46 10.05.2019

Гройсман вважає проведення дострокових виборів у Раду недоцільним

1 хв читати

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман називає недоцільним проведення дострокових парламентських виборів в країні.

"Я вважаю, що потрібно формувати і зберігати певні канони. Якщо визначено, що вибори в жовтні, то який сенс їх переводити на кінець липня? Або щось суттєво зміниться? Мені важко давати такі оцінки. Якби вибори були через рік, а уряд не зміг би працювати, тоді це було б доцільно. А зараз я таких доцільностей не бачу, і деякі юристи говорять, що це і юридично не зовсім правильно", - сказав В.Гройсман в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

На його думку, чергові вибори - "це нормально", а дострокові вибори повинні мати під собою підстави.

"І в варіанті дострокових, і строкових виборів приблизно однаковий період часу мій уряд буде працювати. Але дострокові вибори стабільності не додають", - додав прем'єр.

Водночас В.Гройсман підкреслив, що питання дострокових виборів знаходиться в компетенції президента, і він не знає, чи скористається той таким правом.

Що стосується фінансування парламентських виборів, прем'єр сказав, що в будь-якому випадку уряд діятиме відповідно до закону.

Повний текст інтерв'ю В.Гройсмана буде оприлюднений на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА