12:05 13.05.2019

ВР цього тижня визначить дату інавгурації новообраного президента України - Парубій

2 хв читати
ВР цього тижня визначить дату інавгурації новообраного президента України - Парубій

 Верховна Рада цього тижня призначить дату інавгурації новообраного президента України Володимира Зеленського, наголосив голова парламенту Андрій Парубій, не уточнивши при цьому, в який день відбудеться голосування.

"Цього тижня ми маємо розглянути постанови про призначення інавгурації. Станом на сьогодні зареєстровано п'ять постанов, одну відкликано в суботу", - сказав спікер на засіданні погоджувальної ради парламенту в понеділок.

Крім того, за його словами, у вівторок Верховна Рада розгляне низку питань із блоку паливно-енергетичної політики, а також блок питань місцевого самоврядування і сфери освіти.

У четвер спікер виноситиме на розгляд парламенту блок питань реформи Верховної Ради і ратифікацію міжнародних договорів.

Як повідомлялося, у ВР було зареєстровано п'ять проектів постанови про проведення інавгурації обраного президентом України В.Зеленського.

Позафракційні народні депутати Сергій Міщенко та Віктор Балога подали проекти постанов (№10270 і №10270-1), якими запропонували провести інавгурацію обраного президентом України В.Зеленського 19 травня. Пізніше позафракційний народний депутат Віталій Купрій зареєстрував проект постанови №10270-2 про проведення урочистого засідання Верховної Ради, присвяченого складенню присяги В.Зеленським, 20 травня.

Після цього народний депутат України фракції "Блок Петра Порошенка" вніс проект постанови №10270-3, що передбачає проведення інавгурації у два етапи: офіційний у залі засідань ВР 19 травня згідно з регламентом парламенту, а також другий - на НСК "Олімпійський" 3 червня "для забезпечення участі громадськості та запрошених гостей іноземних держав", під час якого новообраний президент має повторно проголосити присягу українському народу та інавгураційну мова.

10 травня народний депутат України фракції "Блок Петра Порошенка" Олександр Сугоняко вніс до Верховної Ради проект постанови №10270-4 щодо проведення інавгурації новообраного президента України в суботу, 1 червня. Проте 11 травня цей проект постанови було відкликано.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА