Інтерфакс-Україна
12:53 15.05.2019

"Опозиційна платформа - За життя" готова до виборів до ВР як у липні, так і в жовтні - Медведчук

1 хв читати
"Опозиційна платформа - За життя" готова до виборів до ВР як у липні, так і в жовтні - Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявляє про готовність політсили до участі в парламентських виборах в Україні в поточному році незалежно від того, будуть вони черговими або позачерговими.

"Я людина, якій абсолютно однаково, коли будуть вибори до Верховної Ради. Наша партія "Опозиційна платформа - За життя" вже готова до виборів. Ми можемо брати участь у них як у липні, так і в жовтні", - написав Медведчук на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон та Стармер проведуть нову зустріч "коаліції охочих"

Україні потрібна постійна оборонна та військова підтримка - заява парламентаріїв країн Європи

Зеленський мав аудієнцію у короля Данії

МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку із недружніми заявами угорської сторони

NAUDI підтримує ідею правового режиму "Defence City"

Зупинка поставок зброї зі США Україні свідчить про неузгодженість дій всередині американського політикуму – Климпуш-Цинцадзе

Зеленський і президент Єгипту доручать розпочати підготовку угоди про преференційну торгівлю

Україна на всіх робочих рівнях з'ясовує зі США деталі по постачанню оборонної підтримки - Зеленський

Рютте: Україна у "короткостроковій перспективі" не зможе обійтися без допомоги США

Макрон "оптимістично налаштований" щодо співпраці з Путіним по Ірану, "трохи менше" щодо України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА