10:58 16.05.2019

Бойко: Закон про мову буде оскаржено в Конституційному Суді

1 хв читати
Бойко: Закон про мову буде оскаржено в Конституційному Суді

Партія "Опозиційна платформа - За життя" оскаржить закон про мову в Конституційному Суді України, заявив народний депутат, засновник "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, коментуючи підписання президентом України Петром Порошенком цього закону.

"Цей антиконституційний, антигуманний і такий, що суперечить усім міжнародним правовим нормам, закон недовго буде псувати життя людям. Ми готуємо звернення до Конституційного Суду на предмет розгляду закону про мову як такого, що суперечить Конституції України та міжнародному праву. А на майбутніх виборах найважливішим для нас стануть і скасування цього закону, і перегляд усіх репресивних актів, які за п’ять років наплодив режим Порошенка", - наводить слова Бойка прес-служба партії.

Він висловив думку, що з тріском програвши на виборах, втрачаючи владу та повноваження, Порошенко намагається продовжувати свій "антинародний політичний курс" і черговим таким порушенням прав людини і громадянина стало підписання закону "Про особливості функціонування української мови".

"Цим кроком режим, що минає, спробував зробити неможливим використання рідної мови російськомовними громадянами і представниками інших національних громад", - вважає Бойко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА