Інтерфакс-Україна
10:59 16.05.2019

"БПП" підтримує інавгурацію Зеленського 20 травня, проте у ВР тривають консультації щодо 19 травня - Герасимов

1 хв читати
"БПП" підтримує інавгурацію Зеленського 20 травня, проте у ВР тривають консультації щодо 19 травня - Герасимов

Парламентська фракція "Блок Петра Порошенка" вирішила голосувати за призначення урочистого засідання парламенту з нагоди приведення до присяги новообраного президента України Володимира Зеленського 20 травня, повідомив голова фракції Артур Герасимов.

"Щойно відбулося засідання фракції "Блок Петра Порошенка". Фракція підтримала однозначне рішення підтримати дату інавгурації 20 травня. Але щодо дати 19 травня ще тривають консультації, які ми завершуватимемо в сесійній залі", - сказав він журналістам у кулуарах парламенту в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

Гарантії безпеки мають бути в договорі, який потребує ратифікації — голова делегації Ради у ПА НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА