Інтерфакс-Україна
15:23 16.05.2019

Прем'єр Канади Трюдо привітав українців із Днем вишиванки

1 хв читати
Прем'єр Канади Трюдо привітав українців із Днем вишиванки

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо привітав громадян України з Днем вишиванки.

"Із Днем вишиванки! Цього тижня ми вітали наших українських парламентських стажерів на Пагорбі (Парламентський пагорб - архітектурний комплекс в Оттаві, де засідає парламент Канади - ІФ). Продовжуйте важку роботу, й гарного літа", - написав Дж.Трюдо на своїй сторінці в мікроблозі Twitter у четвер.

Він також оприлюднив у соцмережі свою фотографію разом із групою молодих людей у вишиванках, а також із послом України в Канаді Андрієм Шевченком.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА