10:53 17.05.2019

Парубій закликав розпочати консультації щодо створення нової коаліції у ВР

1 хв читати
Парубій закликав розпочати консультації щодо створення нової коаліції у ВР

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав народних депутатів розпочати консультації щодо створення нової коаліції в парламенті у зв'язку з припиненням діяльності коаліції "Європейська Україна".

"Відповідно до положень ч. 7 ст. 83 Конституції України протягом одного місяця від сьогоднішнього дня, з дня припинення діяльності коаліції депутатських фракцій, у Верховній Раді України має бути сформована нова коаліція. У зв'язку з цим закликаю представників усіх фракцій і груп розпочати консультації з питання формування нової коаліції", - сказав Парубій на ранковому пленарному засіданні парламенту в п'ятницю після того, як оголосив про припинення діяльності колишньої коаліції.

Згідно із законодавством, після оголошення про відсутність коаліції фракції можуть протягом 30 днів домовитися про створення нової. У разі якщо її не буде створено, президент має право оголосити про розпуск парламенту та призначити дострокові вибори.

Коаліцію депутатських фракцій "Європейська Україна" було створено 27 листопада 2014 року. До її складу увійшли фракції "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", "Об'єднання "Самопоміч", Радикальної партії Олега Ляшка, "Батьківщини" (загалом у складі були 302 депутати).

Пізніше фракції "Самопоміч", Радикальної партії та "Батьківщини" заявили про вихід із коаліції.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА