Інтерфакс-Україна
11:40 17.05.2019

ЄС на інавгурації Зеленського представлятиме віце-президент Єврокомісії Шефчович

1 хв читати

Європейський Союз на церемонії інавгурації обраного президентом України Володимира Зеленського представлятиме віце-президент Європейської Комісії Марош Шефчович, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю в Брюсселі в ЄК.

"Від ЄС буде віце-президент Шефчович", - сказали в ЄК.

Згідно з програмою візиту віце-президента ЄК, оприлюдненою в п'ятницю ввечері на сайті Єврокомісії, крім участі в інавгурації, у Шевчовича заплановано також низку зустрічей.

Зокрема, заплановано його зустріч із головою НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим, прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом та із Зеленським.

Інавгурацію Зеленського призначено на 20 травня.

Як повідомлялося, в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" постійний представник України при Європейському Союзі Микола Точицький розповів, що 21 травня в Києві відбудеться друге неформальне засідання у форматі ЄС+3 із питань економіки за участю європейського комісара з питань торгівлі Сесілії Мальмстрем.

Вона прибуде до Києва 20 травня, де цього дня зустрінеться з прем'єр-міністром України та народними депутатами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

Блокування звернення до США мало критичні наслідки для України - Порошенко

Умєров очолить делегацію для перемовин з російською стороною - Зеленський

ЄС і США все ще не можуть домогтися прориву на торговельних переговорах

Україна ввела санкції проти 5-х осіб за підривні інформкампанії, серед них Королевська, Балашов, Латиніна – указ

Порошенко назвав військову економіку головним пріоритетом уряду

Україна має унікальний досвід в протидії кібератакам Росії і зміцнюватиме колективну стійкість партнерів

Євроінтеграційні реформи мають посідати провідне місце в порядку денному нового уряду - голова комітету Ради

Порошенко розцінив заяви Свириденко та Проніна щодо підстав запровадження санкцій проти нього як свідчення їх фальсифікацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА