Інтерфакс-Україна
13:20 17.05.2019

Радник Зеленського вважає, що розпад коаліції пов'язаний насамперед із бажанням відстрочити будь-які дії щодо проведення дострокових виборів

1 хв читати

Припинення діяльності коаліції "Європейська Україна" у Верховній Раді після виходу з неї фракції "Народний фронт" пов'язане насамперед із бажанням відстрочити будь-які дії, пов'язані з проведенням дострокових парламентських виборів, вважає радник новообраного президента Володимира Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков.

"Я думаю, що це передусім пов'язано з бажанням відстрочити будь-які дії, пов'язані з проведенням виборів. Але в цій ситуації потрібно буде жити за законом і чинити відповідно до закону. Й хотілося б, щоб усе-таки в Україні був парламент, який буде повністю легітимний, і до рішень якого не виникатиме жодних запитань, і всередині держави, зокрема у виборців, і в наших зарубіжних партнерів", - сказав він у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

Разумков зазначив, що "важко вийти з того, що припинило своє існування фактично кілька років тому", тому що відсутність 226 депутатів у коаліції, на думку команди Зеленського, є підтвердженням того, що коаліції вже не існує.

Відповідаючи на запитання про те, чи можливий усе-таки розпуск Верховної Ради, Разумков зазначив: "Я думаю, що можливість, напевно, є, виходячи з того, що я сказав. А чи це відбуватиметься - залежить від юридичних передумов і запитів українського народу та суспільства, яке хотіло би бачити злагоджену роботу влади".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА