17:01 17.05.2019

Турчинов подав у відставку з посади секретаря РНБО України

1 хв читати
Турчинов подав у відставку з посади секретаря РНБО України

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов подав у відставку через припинення повноважень президента України, повідомляє прес-служба РНБО з посиланням на його заяву на звільнення.

"У зв'язку із припиненням повноважень президента України, який призначав мене на посаду, прошу розглянути питання щодо припинення відповідно до законодавства моїх повноважень як секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Враховуючи продовження збройної агресії Російської Федерації проти України, готовий безпосередньо на військовій службі у будь-якому військовому підрозділі або військовому формуванні і надалі захищати нашу країну", - йдеться в заяві, текст якої наводить прес-служба РНБО України в п'ятницю.

Турчинов обіймав посаду секретаря РНБО України з січня 2015 року до травня 2019 року і "за цей період були зроблені суттєві кроки щодо зміцнення оборони та безпеки країни".

"Секретар РНБО України забезпечував координацію реформування сектора безпеки і оборони України. Вперше в історії незалежної України проведено комплексний огляд сектора безпеки і оборони та на основі його результатів оновлено систему стратегічних документів безпекового й оборонного планування з урахуванням відповідних принципів і стандартів ЄС і НАТО.", - йдеться в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА