20:53 19.05.2019

Мей має намір зробити британським депутатам "сміливу пропозицію" щодо Brexit

1 хв читати
Мей має намір зробити британським депутатам "сміливу пропозицію" щодо Brexit

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що депутатам британського парламенту буде запропоновано на розгляд новий, з поліпшеним пакетом заходів варіант угоди щодо Brexit.

"Коли проект угоди про вихід з ЄС буде запропонований на розгляд членам парламенту, це буде нова, смілива пропозиція для депутатів у палаті громад з поліпшеним пакетом заходів, який, на мою думку, може отримати підтримку", - написала Мей у своїй статті, опублікованій газетою Sunday Times.

Очікується, що серед нових пропозицій Мей буде додатковий захист робочих, оскільки британський прем'єр намагається заручитися підтримкою деяких членів парламенту від лейбористської партії.

Прем'єр-міністр заявила, що хотіла б, щоб депутати розглянули новий план операції "свіжим поглядом" і надали їй підтримку.

Велика Британія повинна була покинути ЄС 29 березня 2019 року, проте після трьох невдалих голосувань за угодою щодо Brexit в британському парламенті, терміни перенесли на 31 жовтня. Четверте голосування в парламенті заплановано на червень.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА