Інтерфакс-Україна
13:39 20.05.2019

Зеленський запросив голів фракцій ВР у вівторок уранці на консультації щодо розпуску парламенту - Березюк

1 хв читати
Зеленський запросив голів фракцій ВР у вівторок уранці на консультації щодо розпуску парламенту - Березюк

 Президент України Володимир Зеленський запросив керівників фракцій Верховної Ради провести у вівторок уранці в адміністрації президента консультації з питання розпуску парламенту, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

"Завтра о 10 годині в адміністрації президента будуть консультації щодо розпуску парламенту", - сказав Березюк у коментарі агентству в понеділок удень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ домагатиметься більших інвестицій від США на переговорах щодо економічної угоди

Ніколи не варто недооцінювати здатність росіян порушити перемир'я – Стубб

Президент Фінляндії: Нам потрібен європейський спеціальний посланник по Україні

Прем'єр Канади проведе телефонні переговори з Трампом у найближчі два дні

Зеленський: якщо РФ порушує домовленості і США дієво відповідають, ми всі довіряємо США і президенту

Європа єдина у невизнанні окупованих територій України російськими, від США натомість надходять сигнали про компроміси – Зеленський

Участь Європи за столом перемовин щодо закінчення війни безальтернативна, Європу будуть представляти Франція і Британія – Зеленський

Стармер: будь-які сили, що можуть бути розгорнуті в Україні, спиратимуться на потужність української армії за допомогою "сил, призначених для стримування"

Зеленський: умови щодо угоди з США про корисні копалини постійно змінюються

Стармер застерігає Росію від "ігор" щодо припинення вогню та мирних переговорів в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА