Інтерфакс-Україна
08:37 21.05.2019

Партія "Голос" покладається на фінансову підтримку заможних людей, але не олігархів - Вакарчук

1 хв читати
Партія "Голос" покладається на фінансову підтримку заможних людей, але не олігархів - Вакарчук

Лідер політичної партії "Голос" музикант Святослав Вакарчук запевняє, що його політичну силу не фінансуватимуть олігархи.

"Ми точно не маємо наміру брати гроші у когось з олігархів або тих, кого вважають олігархами. Тому що я вважаю неприпустимим говорити про боротьбу з олігархами, а потім приходити і брати у них гроші. Так дехто, до речі, робить", - сказав він в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV.

За словами Вакарчука, відсутність залежності від олігархів буде відмінною рисою нової політики, яку сповідує партія "Голос".

"Уже сьогодні у нас є десятки досить заможних людей, яким далеко до олігархів, які чесно заробляють свій шматок хліба, мають бізнес і які готові нас підтримувати і підтримують у цей момент. Я свої гроші скромні, які я заробив, вкладаю в кампанію", - розповів він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА