Інтерфакс-Україна
11:57 21.05.2019

Гройсман подякував міністру енергетики США за підтримку позиції України щодо проекту Nord Stream 2

1 хв читати
Гройсман подякував міністру енергетики США за підтримку позиції України щодо проекту Nord Stream 2

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на зустрічі з міністром енергетики США Ріком Перрі (Rick Perry) висловив вдячність за підтримку американською стороною позиції України щодо будівництва Nord Stream 2.

"Зустрівся з міністром енергетики США Ріком Перрі. Дякую американським колегам за підтримку в енергетичній сфері. Маємо багато спільних напрацювань, які потрібно посилювати задля енергетичної безпеки України та всього регіону", - написав Гройсман у своєму мікроблозі в Twitter.

Він також зазначив, що будівництво Nord Stream 2 - "різновид енергетичної зброї Росії", яка хоче використовувати цей газопровід для впливу на європейських партнерів. "Україна категорично проти будівництва. Дякуємо США за підтримку в цьому важливому питанні", - додав прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав Європу до життя без росії:

МЗС України про справу "Білоруського Гаюна": Лукашенко створює обмінний фонд для купівлі собі індульгенції

УЧХ засудив атаку РФ на гумконвой на Херсонщині

Гуманітарний комітет Ради підтримує реалізацію в 2026р проєкту "1000 годин контенту" - Кравчук

Київ спрямував на укриття 2-го рівня 2,7 млрд грн – Кличко

Суд продовжить розгляд позову Порошенка про скасування санкцій проти нього в закритому режимі 7 листопада - адвокат

Нові правила звільнення працівників і місцевих депутатів під час війни пропонує група депутатів "Слуги народу"

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА