19:46 23.05.2019

Керівництво ЗС України не ставило завдань з проведення соцопитування серед бійців щодо їхнього ставлення до переговорів з "Л / ДНР"

2 хв читати
Керівництво ЗС України не ставило завдань з проведення соцопитування серед бійців щодо їхнього ставлення до переговорів з "Л / ДНР"

Начальник Генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак заявляє, що керівний склад ЗСУ не ставив жодних завдань, які б стосувалися організації проведення соціологічного дослідження щодо військовослужбовців до можливих переговорів з "ДНР / ЛНР".

"23 травня 2019 р у соціальних мережах Інтернет була поширена інформація про проведення "опитування військових про їхнє ставлення до можливих переговорів з бойовиками "ДНР" і "ЛНР". З цього приводу хочу заявити наступне. Збройні сили України і я особисто від президента України - верховного головнокомандувача ЗСУ ніяких вказівок щодо проведення досліджень про ставлення військовослужбовців ЗСУ до можливих переговорів з так званими ЛНР / ДНР і Російською Федерацією не отримували. Адже дане питання не належить до компетенції Збройних Сил України", - наводяться слова Хомчака на сторінці Генштабу ЗСУ в соцмережі Фейсбук у четвер.

Начгенштабу додав, що за його дорученням було з'ясовано, що 17 травня 2019 р на нараді керівного складу ЗСУ начальник Генерального штабу поставив завдання провести аналіз даних наявних соціологічних досліджень щодо підтримки громадянами України ведення переговорів з Л / ДНР з можливими наслідками для України.

"Будь-яких інших завдань, які б стосувались організації проведення соціологічного дослідження щодо ставлення військовослужбовців до можливих переговорів з так званими ДНР / ЛНР, керівним складом Збройних сил України не ставилися. Втім, деякими посадовими особами було спотворено зміст поставленого вище завдання і визначено неправомірне рішення. За моїм дорученням телеграма відповідного органу військового управління з провокаційним змістом була скасована і відкликана. За даним фактом призначено службове розслідування", - йдеться в інформації.

Хомчак підкреслив, що Збройні сили України гідно виконують завдання за призначенням і відповідно до Конституції України перебувають поза політикою.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Питання членства України в НАТО може бути винесено на всеукраїнський референдум

Стефанчук допустив винесення питання про особливий статус Донбасу на референдум

Верховний суд Польщі підтвердив перемогу Дуди на виборах президента

"Наш край" братиме участь у місцевих виборах 25 жовтня

Зеленський сумнівається, що програми уряду щодо захисту від економічних наслідків коронавірусу предметно допомагають українцям

Зеленський вимагає від Кабміну чітко пояснити людям, як відбувається розподіл на чотири зони карантину та умови адаптивного карантину

У рейтингу партій на виборах до міськради Києва лідирує "Євросолідарність" і "Слуга народу"

Пропозиція Тимошенко про допомогу у переговорах щодо Донбасу залишилася без відповіді, вона пропонує створити парламентську місію

За Кличка на виборах мера Києва готові проголосувати 41,7% тих, хто визначився, за Притулу - 11,6%, за Верещук - 9,4% - соцопитування "Рейтингу"

Представники Microsoft і Tik Tok ведуть переговори з Білим домом щодо запобігання повної заборони застосунку в США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА