10:52 24.05.2019

Тимошенко передала Зеленському документи, які дадуть змогу знизити тарифи

2 хв читати
Тимошенко передала Зеленському документи, які дадуть змогу знизити тарифи

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко передала президенту України Володимиру Зеленському розроблений її командою пакет указів і законів для зниження тарифів для населення, оскільки вважає це одним із перших важливих кроків, які повинен зробити новий президент.

Як повідомляє у п'ятницю вранці прес-служба "Батьківщини," лідерка партії в ефірі програми "Право на владу" на одному з телеканалів зазначила, що документи підготувала її команда згідно з чинним законодавством.

"Ми маємо можливість виправити ситуацію за кілька днів", - зазначила вона й додала, що люди мають відчути зміни вже сьогодні.

Так, план дій містить напрацьований проект указу про накладення вето, по суті, призупинення двох постанов уряду Володимира Гройсмана щодо необґрунтованого підвищення цін на газ.

"Якщо ці дві постанови зупиняються, ми автоматично повертаємося до ціни 4,5 грн за кубометр", - переконана політик.

Крім того, серед указів - призначення двох осіб до НКРЕКП, яка встановлює тарифи.

"Президент має повноваження формувати НКРЕКП. Там наразі є дві вакансії, які дають право впливати главі держави на процес справедливого встановлення тарифів. І тут є проекти указу про призначення тих людей, яких президент захоче бачити в цій системі", - пояснила голова партії.

Третій важливий документ - проект закону, який уже зареєстровано в парламенті, пройшов комітет і внесений до порядку денного. Він стосується передання газу українського видобутку для споживання бюджетній сфері та на потреби населення, як це було до 2014 року.

Як зазначила Тимошенко, вона передає всі ці напрацювання своєї команди президентові, і в них "пораховано кожну цифру, щоб не завдати шкоди доходам бюджету".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА