Інтерфакс-Україна
16:39 25.05.2019

Клімкін про позицію МЗС РФ щодо рішення Міжнародного трибуналу: млява і беззуба заява

1 хв читати
Клімкін про позицію МЗС РФ щодо рішення Міжнародного трибуналу: млява і беззуба заява

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав "млявою і беззубою" заяву МЗС РФ на рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права щодо захоплених Росією трьох українських кораблів і 24 моряків.

"Почитайте мляву і беззубу заяву МЗС РФ щодо рішення Міжнародного трибуналу з морського права, і зрозумієте масштаб нашої сьогоднішньої перемоги. Росія повинна повернути українські кораблі, а головне - звільнити наших моряків", - написав глава МЗС у Твіттері.

Він проілюстрував свій твіт фотографією української команди після рішення Трибуналу в Гамбурзі, зазначивши: "А так виглядає просте дипломатичне щастя. Вітаю, колеги".

Як повідомлялося, 25 травня Міжнародний трибунал ООН з морського права виніс рішення, яким зобов'язав Російську Федерацію звільнити три українські кораблі і 24 українських моряків, захоплених у районі Керченської протоки в листопаді 2018 року, і дозволити їм повернутися в Україну. Трибунал зобов'язав РФ доповісти про виконання цього рішення до 25 червня 2019 року, а також зобов'язав Україну і Росію утриматися від будь-яких дій, які можуть погіршити або продовжити спір.

МЗС РФ заявило, що затримання українських суден у районі Керченської протоки не належить до юрисдикції міжнародного арбітражу і що Конвенція ООН з морського права не може бути задіяна під час вирішення спору Москви і Києва з цього приводу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Трамп про черговий удар по Україні: Я знаю. Ви побачите, що відбуватиметься далі

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

Мерц звернувся до Словаччини з проханням приєднатися до 18-го пакету санкцій проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА