Інтерфакс-Україна
16:49 27.05.2019

Тимошенко наполягає на ухваленні ВР рішення про зниження тарифів

1 хв читати
Тимошенко наполягає на ухваленні ВР рішення про зниження тарифів

Лідерка фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що Верховна Рада має за останні два місяці своєї роботи забезпечити зниження тарифів.

Як повідомляє в понеділок прес-служба партії, Тимошенко під час виступу на погоджувальній раді керівників фракцій і комітетів парламенту зазначила, що не лише президент, а й Верховна Рада має повноваження припинити необґрунтоване підвищення тарифів.

"Ми маємо ухвалити закон, за яким увесь український газ - українцям. По-друге, треба встановити рентабельність не більше ніж 30% при реалізації природного газу", - сказала вона.

Також Тимошенко вважає, що ВР має ухвалити постанову, "щоб НАК "Нафтогаз" не через посередників купувала європейський газ, відмиваючи половину вартості газу на офшорні рахунки". "Безпосередньо "Нафтогаз" повинен купувати газ на ринку Європи. Без посередників", - зазначила вона.

Тимошенко також вважає, що повноваження парламенту новий президент припинив цілком законно.

"Верховна Рада сама припинила свої повноваження, тому що вона не виконує своїх основних функцій. Вона не є представницьким органом українського суспільства. Тому що в парламенті не затверджувалися законопроекти, потрібні людям, а приймалися лобістські корупційні закони", - переконана політик.

Вона також висловила жаль, що "у Верховної Ради не знайшлося політичної волі ухвалити закон про вибори без мажоритарної складової".

Тимошенко висловила впевненість у тому, що новий парламент зробить усе, щоб наступні вибори були без корупції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

Нардеп Сірко: Після перемоги партії Бабіша Україна втратила підтримку Чехії в протистоянні з РФ

Нардеп Мережко: Попри перемогу популістів на парламентських виборах у Чехії, підтримка України збережеться

Планується зустріч Зеленського з фракцією "Слуга народу" - джерело

РФ навмисне відключила е/е на ЗАЕС для реалізації планів під’єднання до своєї енергосистеми – Сибіга

Кабмін перенаправив 143,1 млн грн на організаційне і інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності Ради

Голова євроінтеграційного комітету пропонує об’єднати два законопроєкти щодо адаптації українського права до норм ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА