Інтерфакс-Україна
19:48 28.05.2019

ВР у вівторок успішно проголосувала лише за одне рішення

1 хв читати
ВР у вівторок успішно проголосувала лише за одне рішення

Верховна Рада у вівторок змогла ухвалити лише одне результативне рішення - постанову про зміну в адміністративно-територіальному устрої Донецької області, хоча до порядку денного було внесено понад 40 законопроектів.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в сесійній залі у вівторок перебували майже 170 депутатів, і законопроекти, які ставив на голосування голова Верховної Ради Андрій Парубій, не набирали навіть мінімальної кількості голосів на підтримку - 226.

Верховна Рада не підтримала ухвалення в першому читанні законопроекту №8402 про внесення змін до Податкового кодексу України про продовження до 1 січня 2030 року дії норми Податкового кодексу про нульову ставку податку на додану вартість на постачання товарів і послуг для підприємств, які засновані громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

Народні депутати не підтримали жодну з пропозицій спікера - відправити законопроект на доопрацювання до комітету або відправити суб'єкту законодавчої ініціативи. Отже, документ було відхилено.

Парубій закрив вечірнє засідання на п'ятнадцять хвилин раніше, ніж вимагає регламент роботи.

Він нагадав, що на середу заплановано звіт Рахункової палати і закликав депутатів прийти на свої робочі місця.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

Різні версії документів про санкції проти Порошенка опубліковані на сайтах президента та РНБО, що свідчить про фальсифікацію - адвокат

Міністр промисловості Данії анонсував меморандум для залучення українських підприємств ОПК до виробництва в його країні

"Слуга народу" планує провести Раду коаліції з прем'єром 6 жовтня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА