13:01 31.05.2019

Зеленський зустрівся з керівниками НАБУ і САП, гарантує незалежність антикорупційних інституцій

1 хв читати
Зеленський зустрівся з керівниками НАБУ і САП, гарантує незалежність антикорупційних інституцій

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що гарантуватиме незалежність антикорупційних інституцій і захист від втручання в їхню діяльність, водночас зазначає, що показником здатності відповісти очікуванням громадян буде результативність роботи цих органів у найближчі три місяці.

Як повідомляється на офіційному сайті глави держави в п'ятницю, про це президент заявив на зустрічі з директором Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артемом Ситником і керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назаром Холодницьким. Метою зустрічі було обговорення пропозицій щодо поліпшення взаємодії спеціалізованих антикорупційних органів, пошук шляхів підвищення ефективності їхньої роботи.

Глава держави також зазначив, що громадяни України вимагають невідворотності покарання для корупціонерів. "Наявність відчутних результатів у розслідуванні резонансних корупційних злочинів протягом найближчих трьох місяців буде показником здатності САП і НАБУ відповісти на очікування українців", - йдеться в повідомленні.

Учасники зустрічі обговорили пропозиції законодавчого та практичного характеру з удосконалення роботи спеціалізованих антикорупційних інституцій.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА