15:51 31.05.2019

Зеленський сподівається на продовження санкцій проти РФ, доки всі українські території не буде повернено

1 хв читати
Зеленський сподівається на продовження санкцій проти РФ, доки всі українські території не буде повернено

Президент України Володимир Зеленський сподівається на продовження санкцій проти РФ до повернення всіх окупованих українських територій, повідомляється на офіційному сайті глави держави

"Дякую за підтримку санкційної політики проти Росії та сподіваюся на її продовження – доки українські території не будуть повернуті повністю", - сказав Зеленський на зустрічі з міністрами закордонних справ Швеції Маргот Вальстрем і Польщі Яцеком Чапутовичем в Києві в п'ятницю.

Глава держави подякував за підтримку України з боку Польщі та Швеції у захисті суверенітету і територіальної цілісності і в питанні звільнення українських полонених. Президент також зазначив, що боротьба з корупцією, бідністю й економічною стагнацією - це другий фронт для України.

Зі свого боку керівники зовнішньополітичних відомств Польщі та Швеції підтвердили послідовну підтримку зусиль України щодо захисту територіальної цілісності, повернення всіх українських полонених, незаконно захоплених РФ, а також у питаннях інтеграції України до ЄС.

У контексті відзначення 10-ї річниці Східного партнерства ЄС цього року Зеленський зазначив, що для України критично важливо зберегти позитивні досягнення останніх років і прискорити виконання Угоди про асоціацію та інші системні зміни. Він також запевнив європейських партнерів, що Україна продовжить рух до поглиблення інтеграції з ЄС і НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА