Інтерфакс-Україна
15:58 31.05.2019

Парубій на з'їзді партії "Європейська солідарність" заявив про участь у виборах із "командою однодумців"

1 хв читати
Парубій на з'їзді партії "Європейська солідарність" заявив про участь у виборах із "командою однодумців"

Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив про свою участь у позачергових парламентських виборах.

"Звичайно, я йду на ці парламентські вибори, я йду з командою однодумців, з якою ми працювали всі ці роки разом у парламенті й поза парламентом", - сказав Парубій на з'їзді партії "Європейська солідарність" (перейменована партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність") у п'ятницю в Києві.

Він висловив переконання, що для всієї держави важливо, "щоб у майбутньому парламенті було достатньо депутатів, яких не можна ні купити, ні залякати, які стоятимуть твердо і непохитно на українських позиціях - на позиціях українського порядку денного".

Парубій зазначив, що ця команда вестиме Україну в ЄС і НАТО.

"Ми будемо захищати українські цінності... як наші бійці захищають нашу незалежність... так і ми сьогодні стоїмо непорушною стіною під прапорами "Європейської солідарності", щоб кожен знав наші завдання і наші цілі", - наголосив він.

Позачергові вибори до парламенту призначені на 21 липня. Парубій пройшов до Верховної Ради VIII скликання за списками партії "Народний фронт".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна заздалегідь попередила адміністрацію Трампа про спецоперацію СБУ на аеродроми РФ - ЗМІ

Кличко у Франкфурті отримав премію за права людини імені Франца Верфеля

Зеленський та Ердоган обговорили першу та наступну зустрічі делегацій в Стамбулі

Дипломатична академія України ім.Геннадія Удовенка відзначила 30-річчя

Переговори 2 червня мають привести до безумовного припинення вогню або посилення підтримки України

Україна готова до діалогу з Росією, але вимагає чітких і зважених пропозицій – Єрмак

Поки РФ вважатиме, що має право обговорювати членство України в НАТО, доти атакуватиме Україну - голова комітету Ради

НАТО не прийматиме офіційних рішень щодо нерозширення Альянсу, вважає нардеп Чернєв

Раді пропонують удосконалити процес оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Кличко заявив про політичний тиск на роботу Київради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА