Інтерфакс-Україна
16:39 31.05.2019

Порошенко братиме участь у праймериз "Європейської солідарності" - І.Луценко

1 хв читати
Порошенко братиме участь у праймериз "Європейської солідарності" - І.Луценко

Лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко братиме участь у праймериз політсили для висунення кандидатів у народні депутати.

"А як же? Обов'язково (братиме участь у праймериз - ІФ)", - сказала народний депутат, заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Луценко журналістам після з'їзду партії "Європейська солідарність" в п'ятницю в Києві.

Луценко повідомила, що вона також братиме участь у праймериз.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський план неприйнятний у будь-якій формі – заява "Євросолідарності"

Закордонні бізнесмени, політики та експерти частіше критикують 28-пунктний план, але згадують слабкість Європи

Ексміністр Кулеба: В угоді США й РФ немає нових ідей, Україна має обрати між переговорами та продовженням боротьби

Голови МЗС 7 країн у річницю нюрнберзького процесу заявили про вразливість міжнародного права через війну в Україні

Треба припинити політичні ігрища, парламент воюючої країни має працювати об'єднано – Зеленський

Верховний Суд розглядає позов Порошенка щодо санкцій РНБО

Вже цієї зими в Києві запрацюють 7 міні-ТЕЦ - Кличко

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА