06:32 03.06.2019

Білецький закликав націоналістичні сили до об'єднання

2 хв читати
Білецький закликав націоналістичні сили до об'єднання

Народний депутат України, лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький закликав до об'єднання всі українські націоналістичні сили напередодні позачергових виборів парламенту.

"Нова конфігурація влади з високою ймовірністю буде готова до капітуляції перед Росією і здачі національних інтересів. Важливо усвідомити: національні інтереси не будуть відстоювати ні відверті вороги, яких йде до Верховної Ради чимало, ні нібито проукраїнські сили, які мародерили останні 5 років. Національний Корпус ініціює об'єднання патріотів, націоналістів і ветеранів в єдиний фронт", - написав Білецький у своєму блозі на "Українській правді".

За його словами, тільки об'єднавшись, українські націоналісти і патріоти зможуть запобігти капітуляції України у війні з Росією і захистити державні інтереси.

Білецький також зазначив, що більшість існуючих в Україні націоналістичних партій не користуються високою підтримкою і довірою виборців, оскільки роздроблені на дрібні групи і не можуть протистояти "антирекламі" з боку представників чинної влади.

"Поки ми всі воювали, волонтерили і займались громадським активізмом, владу почали захоплювати ті, чий інтерес - висмоктувати залишки ресурсів з держави. Разом з Росією вони вкладали великі гроші, щоб виключити всіх нас як фактор української політики і щоб дискредитувати всередині країни і за кордоном. Жоден зі старих брендів не дає більше 2,5% на цих виборах, тому об'єднуватись повинні не бренди, а люди, за чиїми плечима - реальні справи", - зазначив лідер "Національного корпусу".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Королева Єлизавета II схвалила законопроект про вихід Великої Британії з ЄС, ініціатива набула юридичної сили

"Батьківщина" внесла законопроект, що обмежує максимальну зарплату керівникам держпідприємств і держслужбовцям

Труба скептично оцінює результати канадської експертизи, що нібито підтвердила ідентичність його голосу на скандальних записах

Посли G7 в Україні відзначили ефективні зусилля Зеленського в подоланні наслідків катастрофи літака "МАУ"

Підтвердження канадськими експертами ідентичності голосу Труби на записах доводить політичний характер переслідувань Порошенка - адвокат

Криклій готовий стати персональною "інвестнянею" для інвесторів в інфраструктуру

Зеленський: Працюємо над звільненням утримуваних осіб і з окупованих територій, і всіх, хто перебуває в Росії, зокрема і кримських татар

Кабмін має намір за рік-два створити Єдиний реєстр українців - міністр Кабміну

Імовірність дострокового припинення каденції ВР - 40% - Арахамія

Зовнішню інвестрекламу України в умовах агресії Росії варто будувати на дешевизні та перспективності вкладень - Сенцов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА