13:25 03.06.2019

Баканов обіцяє реформу СБУ з акцентом на мотивацію співробітників служити країні, а не приватним інтересам

2 хв читати
Баканов обіцяє реформу СБУ з акцентом на мотивацію співробітників служити країні, а не приватним інтересам

Кадровий склад Служби безпеки України буде перезавантажено, реформа служби відбудеться з проекцією на навчання і мотивацію співробітників служити Українській державі, а не приватним інтересам, запевняє тимчасовий виконувач обов'язків глави СБУ Іван Баканов.

"Реформу СБУ, зокрема, ми маємо розпочати з інвестицій у людей, їхнє навчання", - сказав Баканов на брифінгу в Києві в понеділок.

Зокрема, за його словами, йдеться про підготовку фахівців для боротьби з кіберзлочинами.

"Люди не повинні думати про те, де їм узяти гроші на хліб насущний. Вони повинні мати з точки зору матеріально-технічного забезпечення все для того, щоб працювати на державу, а не на якесь там "кришування". Тому, з одного боку, ми повинні вкладатися в людей, ми маємо підняти статус роботи СБУ на новий рівень, люди повинні хотіти служити в СБУ, служити Україні, а не приватним інтересам", - наголосив т.в.о. глави СБУ.

З іншого боку, за його словами, необхідно "перезавантажити, зокрема й кадровий склад СБУ".

"Схвалення є від президента України, відповідно, такі заходи і здійснюватимуться", - підсумував Баканов.

Він також розповів про подробиці своєї зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

"Сьогодні відбувалася зустріч із президентом України. Президент поставив перед службою досить чітке завдання. Перше - це подолати корупцію, яку президент вважає основною бідою України... Більше не буде ніяких кришувальників, ніяких "смотрящих" ні за яким бізнесом, ні за якими тіньовими оборудками... Наше завдання - вивести тіньовий бізнес із тіні", - сказав Баканов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА