14:15 04.06.2019

Тимошенко готова поділитися напрацюваннями з "Нового курсу" для системних змін у країні

1 хв читати
Тимошенко готова поділитися напрацюваннями з "Нового курсу" для системних змін у країні

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила про необхідність системних змін у країні.

"Сьогодні функція нового президента - стати генератором спільної роботи для реальних змін у країні", - сказала вона на засіданні національного форуму "Трансформація України", повідомила прес-служба "Батьківщини".

Тимошенко нагадала, що ініційований нею "Новий курс" створювався саме як системна стратегія. "Ми готові все віддати, в усьому допомогти. Головне - не втрачати віру й енергію на зміни та спільно працювати", - сказала вона.

На думку політика, глибока трансформація України має розпочатися зі зміни ролі функцій підзвітності державних інститутів, які наразі є незбалансованими, невідповідальними й не підконтрольними суспільству, змінюючи Конституцію.

Створення незалежного правосуддя, наголосила Тимошенко, є передумовою залучення інвесторів у країну: "На жаль, сьогодні, право приватної власності, як і інші права та свободи людей, у нас належним чином не захищені".

Наступний крок змін, зазначила Тимошенко, - зосередження на зміцненні громад, які сьогодні не мають доступу до економічного розвитку й до землі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА