Інтерфакс-Україна
21:13 04.06.2019

У Єврокомісії назвали "теплою" першу зустріч із Зеленським та запевнили у подальшій підтримці України на шляху реформ

1 хв читати
У Єврокомісії назвали "теплою" першу зустріч із Зеленським та запевнили у подальшій підтримці України на шляху реформ

У Європейській комісії назвали "теплою" першу зустріч президентів України Володимира Зеленського та Єврокомісії Жана-Клода Юнкера, а також запевнили у подальшій підтримці.

Так кореспонденту "Інтерфакс-Україна" прокоментував офіційний представник ЄК переговори, які відбулися у вівторок в Брюсселі під час першого закордонного візиту Зеленського.

"Тепла перша зустріч двох лідерів в присутності комісара Хана (відповідальний за Європейську політику сусідства єврокомісар Йоханес Хан - ІФ) підтвердила незмінну підтримку Європейської комісії зусиль України в реформуванні економіки, держави і суспільства. ЄС продовжуватиме підтримувати територіальну цілісність України і шлях країни до миру, добробуту і демократії під керівництвом президента Зеленського", - повідомив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС Польщі та США обговорили стан переговорів щодо миру в Україні

Глава МЗС Великої Британії: працюємо із США, Україною та європейськими союзниками для забезпечення справедливого і міцного миру

Визнання США Криму російським та відмова Україні в можливості вступу до НАТО приведуть до нової війни – нардеп Соболєв

Порошенка утримували на кордоні попри рішення суду, через що він пропустив перший день Міжпарламентської ради Україна–НАТО - адвокат

Україна готова обговорювати мирну угоду з Росією, але тільки після реального припинення вогню – ЗМІ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА