07:09 05.06.2019

Кличко пропонує Саакашвілі очолити партію "УДАР" на виборах у Раду, а сам залишається її лідером і мером Києва

2 хв читати
Кличко пропонує Саакашвілі очолити партію "УДАР" на виборах у Раду, а сам залишається її лідером і мером Києва

Мер Києва, лідер партії "УДАР" Віталій Кличко заявив, що його партія братиме участь у позачергових парламентських виборах, а також запропонував екс-президенту Грузії і колишньому голові Одеської обласної державної адміністрації Міхеілу Саакашвілі, який повернувся в Україну, стати главою цієї політичної сили.

"Я бачив сьогодні звернення Міхеіла Саакашвілі, політичній силі якого створені перешкоди для участі у виборах. Тому я готовий підставити політичне плече. Упевнений, такий наш союз зможе подвоїти зусилля заради перетворень в країні, і разом ми маємо план змін і людей, які здатні його реалізувати. Я залишаюся лідером партії "УДАР", а Міхеілу Саакашвілі пропоную стати головою партії", - заявив він у своєму відеозверненні, опублікованому в Facebook у вівторок ввечері.

При цьому Кличко підкреслив, що продовжить залишатися мером Києва, оскільки у нього ще є багато зобов'язань перед киянами, які він повинен реалізувати. "Я залишаюся мером столиці, щоб вони (зобов'язання - ІФ) стали реальністю, так буде чесно і правильно. І ті зміни, які відбулися столиці, ми зробимо і в кожному місті, селищі та селі", - заявив він.

Кличко вважає, що Україна отримала шанс на зміну після президентських виборів, а зараз і на дострокових виборах до Верховної Ради. "Ті демократичні сили, які керуються не власними амбіціями, а мають досвід практичної роботи, повинні об'єднувати свої зусилля заради швидких і ефективних змін в країні", - зазначив він.

Кличко також зазначив, що підтримує ті кроки президента України Володимира Зеленського, які спрямовані на ефективне реформування держави і наближення України до ЄС і НАТО.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА