19:32 05.06.2019

Постпреди країн ЄС схвалили продовження санкцій проти РФ через анексію Криму до 23 червня 2020 р.

1 хв читати
Постпреди країн ЄС схвалили продовження санкцій проти РФ через анексію Криму до 23 червня 2020 р.

Постпреди країн ЄС схвалили продовження обмежувальних заходів щодо Росії через анексію Криму, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на знайоме з ситуацією джерело.

"Дипломати ЄС схвалили продовження санкцій стосовно РФ у зв'язку з Кримом", - йдеться в повідомленні агентства.

У ньому наголошується, що в разі остаточного затвердження ЄС цього рішення термін дії санкцій вирішено продовжити до 23 червня 2020 року.

Агентство зазначає, що в Брюсселі це питання знову обговорюватиметься в Комітеті постійних представників держав (КОРЕПЕР) наступного тижня. Якщо його буде схвалено, то уряди країн ЄС схвалять ці заходи між 18 і 20 червня.

Агентство Bloomberg з посиланням на внутрішній документ ЄС 3 червня повідомило, що в Єврокомісії пропонують продовжити санкції щодо Росії через анексію Криму і Севастополя до 23 червня 2020 року. За його даними, розглянути можливість продовження санкцій країнам-членам ЄС запропонувала глава європейської дипломатії Федеріка Могеріні.

З березня 2014 року влада ЄС вводить і продовжує обмежувальні заходи щодо Росії. Як зазначають в інститутах ЄС, ці заходи застосовуються "у відповідь на незаконну анексію Криму і навмисну дестабілізацію ситуації в Україні".

Серед обмежувальних заходів ЄС застосовує дипломатичні, економічні та персональні санкції, впроваджує обмеження щодо Криму і Севастополя.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА