Інтерфакс-Україна
11:52 07.06.2019

Нардеп Заліщук заявила про намір балотуватися до ВР у мажоритарному окрузі як самовисуванець

2 хв читати
Нардеп Заліщук заявила про намір балотуватися до ВР у мажоритарному окрузі як самовисуванець

Народний депутат Світлана Заліщук, яка раніше вийшла з фракції "Блок Петра Порошенка", заявила про намір брати участь у позачергових виборах до Верховної Ради у мажоритарному окрузі як самовисуванець.

"Друзі, я наважилася і піду на парламентські вибори по мажоритарному округу. Самовисуванкою. Усвідомлюю, що це буде дуже не проста боротьба. Можливо, найскладніша за увесь мій професійний шлях – психологічно, фізично, ресурсно. Але так само усвідомлюю, що цей досвід мені дуже необхідний", - написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

За її словами, її висунення - це свідомий перехід "до ліги зрілої політики".

"Потрібно скласти почесні обладунки траблмейкерів і вдягнути відповідальність за країну, яка змушує зовсім інакше вибудовувати політичну систему координат. Це дозволить нам, коли завтра ті з небагатьох демократичних лідерів (що мають підтримку) вирішать не продовжувати політику з якихось причин, не думати про працевлаштування кимось, а бути готовими й здатними стати біля керма", - написала Заліщук.

Вона поінформувала, що найближчим часом подасть до Центральної виборчої комісії документи, необхідні для реєстрації кандидатом у народні депутати. Деталі пообіцяла пізніше.

Заліщук також висловила бажання, щоб у новому складі Верховної Ради й у виконавчій владі були і деякі нинішні парламентарії, "які не прогнулися, показали свою ефективність, зробили чимало важливих справ для України".

"Принагідно звертаюся до демократичних партій, які вже оголосили про похід на вибори - "Голосу", "Громадянської позиції", "Самопомочі", "Сили людей" - визначатися з єдиними демократичними кандидатами в мажоритарних округах й уникнути конкуренції там, де вона допоможе проходу негідникам", - додала нардеп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЄС близькі до 18-го пакету санкцій, але поки є непорозуміння з офіційним Будапештом

Апеляційний суд підтвердив незаконність відмови Порошенку виїжджати за кордон – адвокат

Сибіга: ми дуже розраховуємо, що 18-й пакет санкцій ЄС буде прийнято найближчим часом

Федоров, Стефанішина, Галущенко, Гринчук, Сибіга, Бідний, Сметанін, Умєров можуть зберегти посади у разі переформатування уряду, допускає Железняк

Сенатор Грем каже, що Трамп підтримав його законопроєкт про 500% санкції до країн, які купують продукцію в РФ

Дуда сподівається, що співпраця між Україною та Польщею збережеться на десятиліття

Американський сенат не ухвалив резолюцію, яка заборонила б Трампу атакувати Іран без схвалення конгресу - ЗМІ

Трамп відмовляється від скасування санкцій щодо Ірану

Трамп вважає, що Іран поки не зможе відновити ядерну програму

Трамп сподівається на успіхи щодо припинення війни РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА