Інтерфакс-Україна
16:34 07.06.2019

Радикальна партія Ляшка 10 червня проведе з'їзд для висунення кандидатів у нардепи на виборах до ВР

1 хв читати
Радикальна партія Ляшка 10 червня проведе з'їзд для висунення кандидатів у нардепи на виборах до ВР

Радикальна партія Олега Ляшка в понеділок, 10 червня, проведе з'їзд із висунення кандидатів у народні депутати на виборах до Верховної Ради.

Ляшко на своїй сторінці у Facebook запросив журналістів на з'їзд партії, зазначивши, що він відбудеться о 10:00 10 червня біля пам'ятника Тарасу Шевченку в Києві (вул. Володимирська, 60).

Як повідомлялося, того самого дня біля пам'ятника Шевченку (навпроти головного корпусу Київського національного університету ім. Т. Шевченка) о 14:00 партія "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка проведе з'їзд, на якому буде представлено команда для участі в дострокових виборах до Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА