Інтерфакс-Україна
18:08 07.06.2019

Турчинов готовий спростувати "маячню та провокації" команди Януковича

2 хв читати
Турчинов готовий спростувати "маячню та провокації" команди Януковича

Екс-секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов розглядає подані до суду позови та звинувачення на свою адресу колишніх прихильників президента-втікача Віктора Януковича як можливість донести правду про події 2014 року.

"Судові позови та звинувачення я розглядаю, як можливість вкотре донести правду про справжніх героїв і зрадників. Я готовий відповідати за кожен свій крок, за кожне своє рішення перед своєю країною. Всі рішення, всі засідання РНБО, що відбувалися, всі телефонні розмови керівництва країни, пересування військових частин, вильоти літаків фіксувалися і документувалися, що дозволяє легко спростувати маячню і провокації команди Януковича...", - написав Турчинов у п'ятницю у Facebook.

Він наголосив, що в архівах "ви не знайдете жодного документа, поданого в той час керівництву країни (доповідної, пропозиції, плану дій, проекту наказів) із підписами цих "героїв".

За словами Турчинова, тоді "вони просто боялися залишити свій слід, чекаючи на повномасштабне вторгнення російських військ".

Як повідомлялося, обвинувачений у державній зраді колишній начальник Генерального штабу Збройних сил України Володимир Замана (18 лютого-2012 - 19 лютого-2014) звинуватив Турчинова в бездіяльності під час анексії РФ Криму. Замана наголосив, що під час анексії Криму він не отримував команду від тодішнього політичного керівництва країни щодо приведення армії в бойову готовність.

За повідомленнями ЗМІ, екс-глава Ради Міністрів АРК Анатолій Могильов звинуватив чиновників, зокрема Турчинова, у здачі Криму в 2014 році й заявив про намір звернутися до Державного бюро розслідувань України "з вимогою покарати політиків і чиновників, винних у здачі Криму".

Турчинов - секретар РНБО в 2014-2019 роках, голова Верховної Ради з 22 лютого по 27 листопада 2014 року, виконувач обов'язків президента України з 23 лютого по 7 червня 2014 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

Рубіо: США мають "просто піти далі" у разі неможливості завершення війни, яку розпочала Росія

Швеція планує профінансувати інноваційні напрями в сфері оборони, перелік обговорюється

Глава МЗС Франції вважає зустрічі в Парижі 17 квітня "дипломатичним успіхом Франції"

Переговори між США та Іраном про атом перебувають на "вирішальній стадії"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА